Lajcak: BE fillimisht joshi Ballkanin pastaj e la anash

Kryesoret Apr 25, 2017

Bratislava – Ministri i Jashtëm sllovak, Miroslav Lajcak tha se BE-ja fillimisht kishte bindur Ballkanin Perëndimor për rolin e saj të pazëvendësueshëm në zgjidhjen e problemeve. Pastaj, siç tha ai, rajoni ishte lënë në përballje vetëm me veten. Siç... Më shumë

Lunaçek thotë se duhet përdorur sa më mirë energjia pozitive, e pranishme në Ballkanin Perëndimor

Kryesoret Apr 25, 2017

Nënkryetarja e Parlamentit Evropian, Ulrike Lunaçek deklaroi se BE-ja këshillon që sa më mirë... Më shumë

Autoriteti Kosovar i Konkurrencës po heton disa kompani për fiksim çmimesh

Kryesoret Apr 25, 2017

Autoriteti Kosovar i Konkurrencës është duke shqyrtuar një mori lëndësh ku dyshohet se grupe... Më shumë

Kjo është arsyeja, se pse policia rrethoi sot lagjen “Dardania” (VIDEO)

Kryesoret Apr 25, 2017

Pesë të rinj janë përfshirë në një sherr në lagjen “Dardania” të Prishtinës mesditën... Më shumë

Aksident në Prizren: Makina godet plakun që po lëvizte me biçikletë (FOTO)

Kryesoret Apr 25, 2017

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në qendër të Prizrenit. Nga pakujdesia një makinë... Më shumë

Keni ndonjë lajm interesant? Klikoni butonin per ta raportuar

RAPORTO

Recetë: Puding me banane dhe oriz për bebe
Puding i shpejtë me banane dhe oriz për bebe. (rekomandohet për 8 muaj +) Përbërësit: 1 gotë oriz kaf...

elnor

Vala Kids

Vriten 2 ushtarë turq
Dy ushtarë turq janë vrarë dhe një tjetër është plagosur sot për shkak të shpërthimit të një mine të...

elnor

Keni ndonjë lajm interesant? Klikoni butonin per ta raportuar

RAPORTO

Korab Shaqiri tregon kush është shqiptarja më e bukur
Në serinë “Intervista Kuqezi”, që realizohen me personalitete të ndryshme shqiptare, nga Gazeta Online “Sovrani.info”, me një bllok pyetjesh...
Armiqtë e Shqipërisë janë shqiptarët
Nga Ilir Yzeiri Gjatë një bisede për aktualitetin e sotëm politik, miku im dhe politologu e intelektuali i njohur,...