Haradinaj deklarohet për skandalin rreth shefit të AKI-së

Kryesoret Oct 20, 2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka komentuar për KTV-në, lajmin se në xhaketën e djalit të kreut të AKI-së, Shpend Maxhuni, është gjetur armë pa leje. Në bazë të funksionit, Maxhuni është edhe këshilltar i kryeministrit për siguri. Haradinaj... Më shumë

Vazhdon mungesa e barnave, e domosdoshme një listë e re esenciale

Kryesoret Oct 20, 2018

Që nga viti 2012, në Kosovë nuk është bërë revidimi i listës esenciale të... Më shumë

Policia sqaron rastin ku është përfshirë djali i shefit të AKI-së, Shpend Maxhini

Kryesoret Oct 20, 2018

Policia e Kosovës, përmes një komunikate për media ka sqaruar rastin ku është përfshirë... Më shumë

Ambasadori i Norvegjisë: Kosova ka të drejtë ta krijojë ushtrinë

Kryesoret Oct 20, 2018

Ambasadori i Norvegjisë në Beograd, Arne Bjornstad ka thënë se Kosova ka të drejtë... Më shumë

Veseli: Turqia do të vazhdojë të përkrahë Kosovën

Kryesoret Oct 20, 2018

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka takuar Ministrin e Punëve të Jashtme të Turqisë,... Më shumë

Keni ndonjë lajm interesant? Klikoni butonin per ta raportuar

RAPORTO

Kaq të nxehtë nuk e keni parë Beatrix Ramosajn
Beatrix Ramosaj ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”. Aty shihet e veshur me...
Horoskopi i së shtunës
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje....

Vala Kids

Keni ndonjë lajm interesant? Klikoni butonin per ta raportuar

RAPORTO

Kaq të nxehtë nuk e keni parë Beatrix Ramosajn
Beatrix Ramosaj ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”. Aty shihet e veshur me...
Mustafa: VV ka vendosur për protesta, LDK për opozitë në Kuvend
Tani për tani, jemi duke bashkërenditur këtë aktivitet me partitë opozitare, me Vetëvendosjen. Në Kuvend njerëzit nga Grupi Parlamentar...