​Hapet panairi i veshjeve kombëtare, ushqimeve tradicionale dhe punimeve artizanale ​Hapet panairi i veshjeve kombëtare, ushqimeve tradicionale dhe punimeve artizanale
Në kuadër të “Ditëve të diasporës” sot do të mbahet panairi me punime artizanale, veshje kombëtare dhe ushqime tradicionale. Në një njoftim për media... ​Hapet panairi i veshjeve kombëtare, ushqimeve tradicionale dhe punimeve artizanale

Në kuadër të “Ditëve të diasporës” sot do të mbahet panairi me punime artizanale, veshje kombëtare dhe ushqime tradicionale.

Në një njoftim për media bëhet e ditur se ky panair do të organizohet në sheshin “Zahir Pajaziti”, duke filluar nga ora 11:00.

“Në këtë panair do të promovohen ushqime të ndryshme tradicionale, punime artizanale dhe veshje kombëtare”, thuhet në njoftim./KosovaPress/