265 funte Real Madridit dhe 40 Ronaldos, vjen oferta e jashtëzakonshme tek Perez 265 funte Real Madridit dhe 40 Ronaldos, vjen oferta e jashtëzakonshme tek Perez
PSG njoftohet se ka komplotuar një ofertë prej 265 milionë funte për yllin e Real Madrid, Cristiano Ronaldo, transmeton Sovrani.info. Ndërsa 33-vjeçari është aktualisht... 265 funte Real Madridit dhe 40 Ronaldos, vjen oferta e jashtëzakonshme tek Perez

PSG njoftohet se ka komplotuar një ofertë prej 265 milionë funte për yllin e Real Madrid, Cristiano Ronaldo, transmeton Sovrani.info.

Ndërsa 33-vjeçari është aktualisht në Rusi, ku luan për Portugalinë në Kupën Botërore, vazhdon spekulimi i transferimit mbi të ardhmen e tij.

Sipas Mundo Deportivo, kampionët francezë janë të gatshëm të paguajnë Ronaldon 40 milionë funte në sezon derisa në arkat e Florentino Perezon do të derdhen 265 milionë funte.

Real Madrid nuk duket të jetë i gatshëm të ofrojë diku afër kësaj shume në një kontratë të re, me lojtarin që pretendohet se kërkon të fitojë më shumë se armiku i vjetër Lionel Messi. /Sovrani.info/