36 vjeçari hidhet nga kjati i dytë i ndërtesës 36 vjeçari hidhet nga kjati i dytë i ndërtesës
Një person është hedhur nga një ndërtesë në Tiranë. Sipas policisë në gjendje depresioni 36 vjeçari është hedhur nga kati i dytë i pallatit.... 36 vjeçari hidhet nga kjati i dytë i ndërtesës

Një person është hedhur nga një ndërtesë në Tiranë.

Sipas policisë në gjendje depresioni 36 vjeçari është hedhur nga kati i dytë i pallatit.

Për fat të mirë ai është jashtë rrezikut për jetën.

“Rreth orës 17:45, në zonën e Unazës së Re, shtetasja S. M., 36 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 2 i pallatit dhe është transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, sqaron policia.