40 milionë euro kushton objektivi më i ri i Bayernit 40 milionë euro kushton objektivi më i ri i Bayernit
RB Leipzig kanë rritur çmimin e tyre për sulmuesin Timo Werner në 40 milion euro, sipas Bild, përcjellë Sovrani.info. Bayern Munich është duke udhëhequr... 40 milionë euro kushton objektivi më i ri i Bayernit

RB Leipzig kanë rritur çmimin e tyre për sulmuesin Timo Werner në 40 milion euro, sipas Bild, përcjellë Sovrani.info.

Bayern Munich është duke udhëhequr garën për të nënshkruar me ndërkombëtarin e Gjermanisë, por edhe Napoli, Roma dhe Valencia janë të interesuar.

Bayern është i gatshëm të ofrojë 25 milion euro për Werner, i cili është në vitin e fundit të kontratës së tij, por Leipzig po kërkon shumë më tepër. /Sovrani.info/

werner