E rëndë! 65-vjeçari shqiptar godet me çekiç bashkëshorten dhe më pas veten E rëndë! 65-vjeçari shqiptar godet me çekiç bashkëshorten dhe më pas veten
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Paullo, në një provincë të Milanos ku një 65-vjeçar shqiptar ka goditur me çekiç bashkëshorten 69-vjeçare, fqinjën... E rëndë! 65-vjeçari shqiptar godet me çekiç bashkëshorten dhe më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Paullo, në një provincë të Milanos ku një 65-vjeçar shqiptar ka goditur me çekiç bashkëshorten 69-vjeçare, fqinjën dhe më pas veten.

Sipas raportimeve nga policia italiane çifti ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, ndërsa fqinja thuhet se është jashtë rrezikut.

Këtë të fundit 65-vjeçari e ka ndeshur pasi ka dalë nga banesa e tij dhe e ka goditur më pas në gjaknxehje e sipër.

Ndërkohë detaje të tjera pritet të bëhen publike në vijim. /balkanweb.com