A e keni harruar Zhaden? Ja si duket ajo sot (FOTO) A e keni harruar Zhaden? Ja si duket ajo sot (FOTO)
Giovanna Antonelli apo ndryshe e njohur te ne si Zhadja është njëra ndër aktoret e para që ka rrëmbyer zemrat e shikuesve shqiptarë dhe... A e keni harruar Zhaden? Ja si duket ajo sot (FOTO)

Giovanna Antonelli apo ndryshe e njohur te ne si Zhadja është njëra ndër aktoret e para që ka rrëmbyer zemrat e shikuesve shqiptarë dhe ‘Kloni’ mbetet njëra ndër telenovelat më të shikuera ndonjëherë, shkruan Sovrani.info.

Mirëpo a e dini si duket ajo pas shumë vitesh dhe pa shamitë që e karakterizonin personazhin e saj?

Siç shihet nga fotot që poston në rrjetet sociale ajo nuk është plakur fare.

Për më shumë shikoni fotot./Sovrani