Adelina Tahiri na qenka ‘Einstein’ dhe nuk e paskemi ditë Adelina Tahiri na qenka ‘Einstein’ dhe nuk e paskemi ditë
Adelina Tahiri ka treguar publikisht se sa e ka shkallën e inteligjencës, pasi iu nënshtrua testit IQ, transmeton Gazeta Metro. Këngëtarja ka befasuar me... Adelina Tahiri na qenka ‘Einstein’ dhe nuk e paskemi ditë

Adelina Tahiri ka treguar publikisht se sa e ka shkallën e inteligjencës, pasi iu nënshtrua testit IQ, transmeton Gazeta Metro.


Këngëtarja ka befasuar me disa postime në Instagram, ku shfaqi rezultatin e testit të inteligjencës.

Ajo publikoi certifikatën me rezultatin e testit, shkalla e të cilës ishte 142.

“Provoni edhe ju kontrolloni inteligjencen nje ju garantoj ska te njofshem ktu”, ka shkruar këngëtarja.