Agjenti i Bale: Kjo është e ardhmja e klientit tim Agjenti i Bale: Kjo është e ardhmja e klientit tim
Agjenti i Gareth Bale ka hedhur poshtë spekulimet për lidhjen e eellsianit me një lëvizje larg Real Madridit, duke pretenduar se klienti i tij... Agjenti i Bale: Kjo është e ardhmja e klientit tim

Agjenti i Gareth Bale ka hedhur poshtë spekulimet për lidhjen e eellsianit me një lëvizje larg Real Madridit, duke pretenduar se klienti i tij dëshiron të dalë në pension në Bernabeu, transmeton Sovrani.info.

“Ai [Bale] dëshiron të luajë gjithë karrierën e tij për Real Madridin dhe nëse nuk funksionon kjo, do të flasim përsëri,” tha Jonathan Barnett, agjenti i Bale.

“Ai do të flasë me z. Zinedine Zidane, do ta marrë atë nga atje dhe pastaj do të shohë në fund të sezonit”, shtoi ai.  /Sovrani.info/