Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh te obelisku “New Born” në kryeqytet. Në aksident janë përfshirë dy veturave të tipit Golf 4...

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh te obelisku “New Born” në kryeqytet.

Në aksident janë përfshirë dy veturave të tipit Golf 4 dhe Shkoda, transmeton Indeksonline.

Nuk dihet nëse ka të lënduar, derisa policia ka dal menjëherë në vendin e ngjarjes.

Image
Image
Image