Aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë Aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë
Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në magjistralen Podujevë-Prishtinë, saktësisht në mes fshatit Penuhë dhe Lluzhan. Sipas informacioneve të para dyshohet se... Aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në magjistralen Podujevë-Prishtinë, saktësisht në mes fshatit Penuhë dhe Lluzhan.

Sipas informacioneve të para dyshohet se si pasojë e aksidentit ka persona të lënduar, shkruan Indeksonline.

Aksidenti ka ndodhur në mes një veture dhe një kombi, përderisa në vendin e ngjarjes tashmë kanë dalë edhe ekipet emergjente.