Aksident në Prizren, lëndohen tre persona Aksident në Prizren, lëndohen tre persona
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Prizren ku si pasojë dy persona kanë marrë lëndime trupore Rasti ka ndodhur pasditen e së... Aksident në Prizren, lëndohen tre persona

Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Prizren ku si pasojë dy persona kanë marrë lëndime trupore

Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Prizren ku dy vetura janë aksidentuar dhe si pasojë e kësaj dy drejtuesit e veturave dhe një pasagjere kanë marrë lëndime trupore.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se njëri vozitës dhe pasagjerja janë ndalur për tretman të mëtutjeshëm mjekësor ndërsa vozitësi tjetër është liruar.