Aksident i rëndë – Kamioni përplas 21-vjeçarin me biçikletë Aksident i rëndë – Kamioni përplas 21-vjeçarin me biçikletë
Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Tiranë, në rrugën e Kavajës në Tiranë. Një kamion ka përplasur një 21-vjeçar, i cili ishte... Aksident i rëndë – Kamioni përplas 21-vjeçarin me biçikletë

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Tiranë, në rrugën e Kavajës në Tiranë.

Një kamion ka përplasur një 21-vjeçar, i cili ishte duke lëvizur me biçikletë. Ky i fundit është dërguar në spital, ndërsa shoferi është shoqëruar nga policia.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e çiklistit.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 19:25 në rrugën e “Kavajës” kamioni me drejtues P. N ka përplasur çiklistin shtetasin F. B.,21 vjeç.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar çiklisti shtetasi F. B i cili u dërgua në spital për ndihmë mjeksore.

Drejtuesi i kamionit shtetasi P. N u shoqërua në komisariat për veprime të metejshme hetimore.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje ,ku po vijon punën për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

© SYRI.net