Aksident i rëndë në Priashtinë Aksident i rëndë në Priashtinë

Aksident i rëndë në Priashtinë

Lajme 8 November, 2018, 23:36

Rreth orës 19.00 ka ndodhur një aksident trafiku në kryeqytet, më konkretisht në lagjen “Dardania”. Për pasojë lëndime trupore kanë marrë dy këmbësorë, transmeton... Aksident i rëndë në Priashtinë

Rreth orës 19.00 ka ndodhur një aksident trafiku në kryeqytet, më konkretisht në lagjen “Dardania”.

Për pasojë lëndime trupore kanë marrë dy këmbësorë, transmeton Indeksonline.

Të përfshira në aksident kanë qenë dy vetura, një “Golf 5”, si dhe një “Audi”, ndërkohë që në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë Policia e Kosovës.

Me rastin në fjalë po merren organet e hetuesisë.