Aksidentohet futbollisti i Napolit Aksidentohet futbollisti i Napolit

Aksidentohet futbollisti i Napolit

Sport 14 February, 2016, 10:39

Mbrojtësi 22-vjeçar i Napolit Eddy Gnahore u përfshi në një aksident automobilistik në austostradën “A21” në Itali. Futbollisti që kishte qenë i Caprit, aktualisht... Aksidentohet futbollisti i Napolit

Mbrojtësi 22-vjeçar i Napolit Eddy Gnahore u përfshi në një aksident automobilistik në austostradën “A21” në Itali.

Futbollisti që kishte qenë i Caprit, aktualisht është në pronësi të Napolit.
Mësohet se aksidenti ku u përfshi futbollisti 22-vjeçar ka qenë i fortë dhe ai ka pësuar edhe dëmtime fizike në trup.
Mediat italiane raportojnë se gjithsesi 22-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Francezi po mjekohet, por se e ka humbur sezonin futbollistik. /Albeu/