Albërie Hadërgjonaj ndryshon pamjen (Foto) Albërie Hadërgjonaj ndryshon pamjen (Foto)
E kush nuk e mban mend hitin e saj të padiskutueshëm “Lozonjarja”, përmes të cilit bëri për vete me mijëra fansa kudo në trojet... Albërie Hadërgjonaj ndryshon pamjen (Foto)

E kush nuk e mban mend hitin e saj të padiskutueshëm “Lozonjarja”, përmes të cilit bëri për vete me mijëra fansa kudo në trojet shqiptare.

Albërie Hadërgjonaj njihet si një ndër artistet që eksperimenton me pamjen e saj, në veçanti me flokët.
Kësaj radhe këngëtarja vjen me flokë të kuqe dhe një balluke ekstravagante.
Përveçse është ‘cool’, ajo duket mjaft rinore dhe joshëse.
alberia-1

alberia-2