Befasuese: “Allegri shkon tek Interi, pret të dielën…” Befasuese: “Allegri shkon tek Interi, pret të dielën…”
Me një mesazh në faqen e tij zyrtare në facebook, Sokol Haxhia, ka lëshuar bombën: “Allegri shkon te Interi nëse këta arrijnë Champions League!”.... Befasuese: “Allegri shkon tek Interi, pret të dielën…”

Me një mesazh në faqen e tij zyrtare në facebook, Sokol Haxhia, ka lëshuar bombën: “Allegri shkon te Interi nëse këta arrijnë Champions League!”. Një tifoz i ka kthyer duke i thënë se Conte te Interi është e kryer, por Haxhia ka replikuar: “Do të shohim!”.

itali

Menaxheri shqiptar, që jeton prej vitesh në Itali, dhe është ai që ka sjellë Gianni de Biasin te stoli kuqezi disa vite më parë, por që gjithashtu menaxhon kartonin e disa futbollistëve të talentuar të kombëtares së Shqipërisë, mes tyre Emanuele Ndoj (që luan te Brescia), ka lëshuar bombën.

 

Nuk dimë nëse Haxhia ka burime ose jo, por një gjë është e sigurt, në ambjentet që frekuenton, edhe në Milano, diçka ka dëgjuar…