Alvaro Morata në Barcelonë? Alvaro Morata në Barcelonë?

Alvaro Morata në Barcelonë?

Sport 11 January, 2019, 13:25

Barcelona po konsideron një lëvizje të huazimit për Alvaro Morata, raporton e pëditshmja spanjolle Sport, përcjellë Sovrani.info. Sulmuesi i Chelseat dëshiron të largohet nga... Alvaro Morata në Barcelonë?

Barcelona po konsideron një lëvizje të huazimit për Alvaro Morata, raporton e pëditshmja spanjolle Sport, përcjellë Sovrani.info.

Sulmuesi i Chelseat dëshiron të largohet nga Stamford Bridge këtë dimër, me agjentin e tij që ka zhvilluar bisedime me Sevillën dhe Atletico Madridin.

Por Barca tani është vendosur të hyjë në garë ndërsa ata shikojnë për të sjellë një mbështetës të fazës ofanzive për gjysmën e dytë të sezoni 2018/19.  /Sovrani.info/