Ami prezenton të bijën, dy shoqe për gjithë jetën Ami prezenton të bijën, dy shoqe për gjithë jetën
Moderatorja e njohur Amarda Toska dhe burri i saj, moderatori Ermal Mamaqi së fundi u bënë prindër për herë të dytë. Këtë herë, prindër... Ami prezenton të bijën, dy shoqe për gjithë jetën

Moderatorja e njohur Amarda Toska dhe burri i saj, moderatori Ermal Mamaqi së fundi u bënë prindër për herë të dytë.

Këtë herë, prindër të një vajze, të quajtur Sia.

Sot Ami ka publikuar një fotografi ku shihen duart e nënës dhe të bijës. Ajo ka shkruar “Dorë për dore, dy shoqe…gjithë jetën”