Ana Kabashi ndez rrjetin me super-pozat provokuese Ana Kabashi ndez rrjetin me super-pozat provokuese
Ana Kabashi është një prej femrave më seksi shqiptare, por ajo ka edhe një vokal unik. E, krahas një karriere të suksesshëm në muzikë,... Ana Kabashi ndez rrjetin me super-pozat provokuese

Ana Kabashi është një prej femrave më seksi shqiptare, por ajo ka edhe një vokal unik.

E, krahas një karriere të suksesshëm në muzikë, Ana njihet edhe për format e saj ‘përvëluese’, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja nuk ka hezituar as këtë herë që ti ekspozoj ato në imazhet që ka publikuar në Instagram.

Ana ka ngritur temperaturat në një kombinim të bardh ku padyshim në fokus ishin të pasmet e saj dhe linjat impresive.

Ndryshe, ajo dukej tejet seksi dhe në super formë