Ante Rebic alarmon Milanin Ante Rebic alarmon Milanin

Ante Rebic alarmon Milanin

Sport 11 September, 2019, 20:48

Ante Rebic nuk trainoi me pjesën tjetër të shokëve të tij të ri gjatë seancës që nisi në mëngjes në Milano. Prandaj, shanset për... Ante Rebic alarmon Milanin

Ante Rebic nuk trainoi me pjesën tjetër të shokëve të tij të ri gjatë seancës që nisi në mëngjes në Milano. Prandaj, shanset për të parë kroatin kundër Hellas Verona po bien shpejt, transmeton Sovrani.info.

Sipas raportimeve të MilanNews.it (përmes TuttoMercatoWeb), në fakt, kroati, i cili u kthye nga kampi i stërvitjes me ekipin e tij kombëtar në Azerbajxhan, kryente punë të personalizuar në palestër.

Me fjalë të tjera, siç thekson raporti, mbetet e pamundur që ta shohim nënshkrimin e ri të dielën në mbrëmje nga fillimi. Menaxheri i kuqezinjve, Giampaolo, deri më tani ka qenë shumë i kujdesshëm kur ka zgjedhur njëmbëdhjetë startuesit, pasi ai dëshiron që lojtarët e tij ta njohin së pari sistemin.

Në një shënim tjetër, siç raporton MilanNews.it, Kessie, Leao, Calhanoglu dhe Paquetà munguan sot nga Milanoello ndërsa të gjithë u paraqitën për kombëtaren e tyre përkatëse dje. Nesër, ata duhet të kthehen në veprim. /Sovrani.info/