Antonio Conte ndryshon sulmin e Interit për ndeshjen me Udinezen Antonio Conte ndryshon sulmin e Interit për ndeshjen me Udinezen
Siç është raportuar nga Gazzetta Dello Sport, Antonio Conte ka vendosur t’i japë mundësinë Alexis Sanchezit që nga fillimi për takimin e Interit me... Antonio Conte ndryshon sulmin e Interit për ndeshjen me Udinezen

Siç është raportuar nga Gazzetta Dello Sport, Antonio Conte ka vendosur t’i japë mundësinë Alexis Sanchezit që nga fillimi për takimin e Interit me Udinesen këtë fundjavë, transmeton Sovrani.info.

Kiliani do të fillojë përkrah Lukakut, me të cilin luajti në Man Utd. Interi ka fituar dy ndeshjet e para të Serie -A dhe ka 6 pikë të mbledhura. /Sovrani.info/