Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq tërheqëse teksa zbulon këmbët e gjata Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq tërheqëse teksa zbulon këmbët e gjata
Anxhelina Hadërgjonaj është njëra nga personazhet publike më të komentuara. Së fundi, ajo ka pozuar për një markë rrobash, ku në imazhet e saj... Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq tërheqëse teksa zbulon këmbët e gjata

Anxhelina Hadërgjonaj është njëra nga personazhet publike më të komentuara.

Së fundi, ajo ka pozuar për një markë rrobash, ku në imazhet e saj ajo shihet shumë provokuese dhe seksi.

Me grimin perfekt dhe pamjen po ashtu, Anxhelina mahnitë.