Arbana shfaqet më e lumtur se kurrë nga pushimet Arbana shfaqet më e lumtur se kurrë nga pushimet
Arbana Osmani, moderatorja e cila në secilin emision që e udhëheq i jep hijeshi dhe bukuri, së fundmi në maksimum duket se po kënaqet... Arbana shfaqet më e lumtur se kurrë nga pushimet

Arbana Osmani, moderatorja e cila në secilin emision që e udhëheq i jep hijeshi dhe bukuri, së fundmi në maksimum duket se po kënaqet me pushimet e saja, shkruan Gazeta Observer.

Kjo bazuar në fotografitë që poston në rrjetet sociale, ku shfaqet përplotë lumturi dhe buzëqeshje.

Ndërsa përbri fotografive që ka postuar në Instagram, nuk mungojnë komentet nga më të shumtta, në theks të veçantë ato që e lavdërojnë për energjinë dhe buzëqeshjen e mirë që ka./Gazeta Observer