Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar
Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero.   Megjithatë ata më s’janë... Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar

Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar.

Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero.

 

Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory.

Ai ka shkruar se që nga sot është beqar, ndërsa ka fshirë të gjitha fotografitë me Arbenitën në llogarinë e tij Instagram, duke lënë vetëm një, shkruan Indeksonline.

Ndryshe çifti ishin bashkë për disa muaj, madje lidhjen e tyre e patën bërë edhe publike.

Ndërsa, modelja ende vazhdon t’i mbajë fotografitë me reperin./Indeksonline/