Arbenitën e kemi parë joshëse por asnjëherë më shumë se kaq Arbenitën e kemi parë joshëse por asnjëherë më shumë se kaq
Arbenita Ismjali ka treguar gjoksin në foton e fundit. Reperi Fero dhe e dashura e tij, modelja Arbenita Ismajli, janë ndër emrat e njohur... Arbenitën e kemi parë joshëse por asnjëherë më shumë se kaq

Arbenita Ismjali ka treguar gjoksin në foton e fundit.

Reperi Fero dhe e dashura e tij, modelja Arbenita Ismajli, janë ndër emrat e njohur që kohëve të fundit kanë qenë ndër më të komentuarit.

Lidhja e tyre, e më pas pjesëmarrja e saj në klipin e reperit kanë bërë bujë. Mirëpo përveç këtyre edhe pozat joshëse të Arbenitës nuk kanë kaluar pa vëmendje.

Por asnjëherë nuk është shfaqur aq joshëse sa në foton e fundit.

Arbenita e ka publikuar në Instastory një imazh bardh e zi në të cilin shihet me bikini dhe ka vënë në pah gjoksin./Lajmi.net/