Ariana Fejzullahu publikon pamje nga festa e “Baby shower” Ariana Fejzullahu publikon pamje nga festa e “Baby shower”
Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, njëherësh blogerja Ariana Fejzullahu, pritet të bëhet nënë së shpejti. Ajo është e martuar prej vitesh me artistin shqiptar,... Ariana Fejzullahu publikon pamje nga festa e “Baby shower”

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, njëherësh blogerja Ariana Fejzullahu, pritet të bëhet nënë së shpejti.

Ajo është e martuar prej vitesh me artistin shqiptar, ndërsa janë prindër të tre fëmijëve (Arti, Era dhe Buna).

E njëjta ka organizuar së fundmi një festë “Baby Shower”, e cila i dedikohet foshnjës që do ta sjellë së shpejti në jetë.

Ariana Fejzullahu/Foto: Instagram

Pjesë e kësaj feste shumë të veçantë janë bërë disa prej miqve më të afërt të blogeres.

Nga figurat publike, të pranishëm ishin këngëtarja Orhidea Latifi- Kida si dhe bashkëshortja e Lyrical Son, Gresa Krasniqi.

Ambienti i festës ishte rregulluar mjaft bukur, i dekoruar me ngjyrë të bardhë dhe rozë nga ‘Grand Decor’.

Gjithashtu, vëmendje të madhe mori Ariana bashkë me dy vajzat e saj, të cilat ishin veshur njësoj dhe dukeshin tejet elegante. /Telegrafi/

Ariana Fejzullahu/Foto: Instagram

Ariana Fejzullahu/Foto: Instagram

Ariana dhe Kida/Foto: Instagram