Ariana shkon tek frizerka, befason me dukjen e saj të re Ariana shkon tek frizerka, befason me dukjen e saj të re
Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal... Ariana shkon tek frizerka, befason me dukjen e saj të re

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, Sabri Fejzullahut, shkruan ORAvip.

Ariana se fundmi ishte me Ermalin dhe dy fëmijët e saj në pushime luksoze në Turqi. Tani ajo është kthyer në Prishtinë dhe ka vendosur ta ndyshojë stilin e flokëve.

Ajo ka publikuar disa foto tek firzerku. Për me tepër shikoni këto foto…

arii