Arilena Ara nis pushimet, vjen me poza joshëse nga Amerika Arilena Ara nis pushimet, vjen me poza joshëse nga Amerika
Këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarat në media, Arilena Ara ka nisur pushimet dhe ndodhet në Kaliforni të Shteteve... Arilena Ara nis pushimet, vjen me poza joshëse nga Amerika

Këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarat në media, Arilena Ara ka nisur pushimet dhe ndodhet në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara.

Nga atje Arilena i ka lënë fansat të mahnitur me fotot e fundit ku shfaqet e veshur me rroba banjo rozë e në super formë.

Këngëtarja duket si një Barbie teksa pozon duke shijuar diellin e Kalifornisë.

Arilena ka marrë komplimenta të shumta nga fansat dhe nuk ka si të mos pëlqehen këto super foto që jua sjellim më poshtë.