Arrestohet një person në Gjakovë, iu gjet marihuanë në shtëpi Arrestohet një person në Gjakovë, iu gjet marihuanë në shtëpi
Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që pas kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit... Arrestohet një person në Gjakovë, iu gjet marihuanë në shtëpi

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që pas kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 19.13 gramë, 3 pako rizlla dhe një celular.

Si të dyshuar janë arrestuar edhe dy meshkuj K/Romë dhe një mashkull K/Shqiptar, pasi që të njëjtit janë zënë duke blerë substancë narkotike nga i dyshuari.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari i parë është dërguar në mbajte, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.