Arsenali i futet garës për lojtarin e Realit Arsenali i futet garës për lojtarin e Realit
Mesfushori është një nga disa yje të Madridit që janë në shitje, shkruan Sovrani.info. Sshpresat e Tottenhamit dhe të Arsenalit për të nënshkruar me... Arsenali i futet garës për lojtarin e Realit

Mesfushori është një nga disa yje të Madridit që janë në shitje, shkruan Sovrani.info.

Sshpresat e Tottenhamit dhe të Arsenalit për të nënshkruar me mesfushorin e Real Madridit kanë marrë një shtysë pasi spanjolli është lënë jashtë skuadrës së Kupës së Kampionëve të Real Madridit, siç raportohet nga Futboll London.

Stoku i 22-vjeçarit u rrit kur ai impresionoi në Kampionatin Evropian U21, duke shënuar dy gola dhe duke ofruar dy asistime në rrugën e ekipit për të fituar titullin. /Sovrani.info/