Atletico merr një pikë duke e përmbysur Juventusin Atletico merr një pikë duke e përmbysur Juventusin
Një ndeshje e zjarrtë nga Grupi D i Ligës së Kampionëve është zhvilluar në stadiumin ‘Wanda Metropolitano’ ndërmjet Atletico Madridit dhe Juventusit, raporon Sovrani.info.... Atletico merr një pikë duke e përmbysur Juventusin

Një ndeshje e zjarrtë nga Grupi D i Ligës së Kampionëve është zhvilluar në stadiumin ‘Wanda Metropolitano’ ndërmjet Atletico Madridit dhe Juventusit, raporon Sovrani.info.

Ishin italianët ata që krijuan epërsi prej dy golave për mes Juan Cuadrados 48′ dhe Blaise Matuidit 65′, por vendasit u treguan luftarak dhe rikthyern rezultatin në 2-2 me golat e realizuar nga Stefan Savic 70′ dhe Hector Herrera 90′.

/Sovrani.info/