Aurela Hoxha dhe trupi i saj super bombë (VIDEO) Aurela Hoxha dhe trupi i saj super bombë (VIDEO)
Modelja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha posedon linja perfekte trupore. Hoxha ka treguar nostalgji për ditët verore, duke shpërndarë një video në llogarinë... Aurela Hoxha dhe trupi i saj super bombë (VIDEO)

Modelja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha posedon linja perfekte trupore.

Hoxha ka treguar nostalgji për ditët verore, duke shpërndarë një video në llogarinë e saj në Instagram.

LEXO EDHE:Dua Lipa pozon topless (FOTO)

Se sa në formë janë linjat e saj mund ta shihni në videon e mëposhtme.

current mood 🙍🏽 -4🤒 #aurelahoxhabyaurelahoxha 👙

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on