Azet ia dedikon suksesin e albumit të ri babait që e humbi para pak ditësh Azet ia dedikon suksesin e albumit të ri babait që e humbi para pak ditësh
Azet përmes rrjeteve sociale kishte bërë të ditur që babai i tij ndërroi jetë Përmes postimit të fundit, reperi bën të ditur që suksesin... Azet ia dedikon suksesin e albumit të ri babait që e humbi para pak ditësh

Azet përmes rrjeteve sociale kishte bërë të ditur që babai i tij ndërroi jetë

Përmes postimit të fundit, reperi bën të ditur që suksesin e albumit të ri, i cili po qëndron i pari në Gjermani, ia dedikon pikërisht babait të tij të ndjerë.

“Albumi Super Plus eshte ne vendin e par ne Gjermnai kete sukses ja dedikoj BABIT tim qe gjithmon e kom pas pran dhe kisha dasht qe edhe aj ta shijon bashk me ne kete sukses! Dhe i falenderoj te gjith qe kan qen te pranishem ne ceremonin e varrimit dhe te gjith qe me perkrahin. FALEMINDERIT”, ka shkruar Azet.

 

Image