Tayna është reperja e cila për një kohë të shkurtër arriti të depërtojë me shumë sukses në tregun kosovar. Postimet e saj në rrjete...

Tayna është reperja e cila për një kohë të shkurtër arriti të depërtojë me shumë sukses në tregun kosovar.

Postimet e saj në rrjete sociale nuk kanë të ndalur, por kësaj here ajo na sjell diçka më ndryshe, shkruan Kosovarja.

Është videoja e saj e cila tërheq vëmendjen, ku Tayna shfaqet duke vallëzuar me babain e saj.

Reperja e veshur me një fustan me mjaft shkëlqim shihet që ia thotë kogja mirë tallavas dhe nuk i lë anash të dridhurat edhe pse është përballë babait, gjë që shumica e femrave ngurojnë ta bëjnë një gjë të till.

View this post on Instagram

Tayna me Babain 🔥 @tayna

A post shared by Vip Shqiptar (@vip_shqiip) on