Barcelona 5-2 Real Betis, shikoni notën marramendëse të Griezmann Barcelona 5-2 Real Betis, shikoni notën marramendëse të Griezmann
Barcelona mori një fitore të thellë ndaj Real Betisit në xhiron e dytë të LaLiga-s duke triumfuar me rezultat 5-2, transmeton Sovrani.info. Në këtë... Barcelona 5-2 Real Betis, shikoni notën marramendëse të Griezmann

Barcelona mori një fitore të thellë ndaj Real Betisit në xhiron e dytë të LaLiga-s duke triumfuar me rezultat 5-2, transmeton Sovrani.info.

Në këtë sfidë shkëlqu francezi Antoine Griezmann i cili u transferua në Camp Nou këtë merkato dhe në fund u vlerësua me notën e lartë 9.9.

Ja notat e të gjithë lojtarëve:

/Sovrani.info/

untitled