Klubi spanjoll, Barcelona është në kërkim të një sulmuesi. Mediat spanjolle shkruajnë se “Blaugranat” në verën që vjen duan ta blejnë një sulmues cilësor....

Klubi spanjoll, Barcelona është në kërkim të një sulmuesi.

Mediat spanjolle shkruajnë se “Blaugranat” në verën që vjen duan ta blejnë një sulmues cilësor.

Thuhet se kampionët e Evropës përveç Dybalas janë duke menduar edhe për Reusin e Borussia Dortmunidt dhe Noliton e Celta Vigos, madje, ky i fundit prej kohësh është i lidhur me transferimin në “Camp Nou”. /KP/