Barcelona siguron një blerje befasuese nga Manchester United Barcelona siguron një blerje befasuese nga Manchester United
Barcelona është pranë nënshkrimit me yllin e Manchester United Joshua Bohui, raporton Daily Mirror. Sulmuesi, i lindur në vitin 1999, ka pesë gola në... Barcelona siguron një blerje befasuese nga Manchester United

Barcelona është pranë nënshkrimit me yllin e Manchester United Joshua Bohui, raporton Daily Mirror.

Sulmuesi, i lindur në vitin 1999, ka pesë gola në 17 paraqitje me ekipet e të rinjve të Djajve të kuq deri tani këtë sezon dhe kontrata e tij skadon në vitin 2019. Barcelona duket se është afër sigurimit të shërbimeve të tij. /Sovrani.info/