Barcelonës i troket në derë super-oferta e gjigantit evropian për Rakitic Barcelonës i troket në derë super-oferta e gjigantit evropian për Rakitic
PSG ka shprehur interesim të fuqishëm për Rakiticin. Ivan Rakitic mund të ndërrojë ambient gjatë ditëve të mbetura të afatit kalimtar. Sipas “Mundo Deportivo”,... Barcelonës i troket në derë super-oferta e gjigantit evropian për Rakitic

PSG ka shprehur interesim të fuqishëm për Rakiticin.

Ivan Rakitic mund të ndërrojë ambient gjatë ditëve të mbetura të afatit kalimtar.

Sipas “Mundo Deportivo”, kroati ka pranuar një ofertë të madhe nga Paris Saint-Germain.

Tani i mbetet kroatit të vendosë mes milionave të PSG-së dhe dashurisë për Barcelonën.