Bashkëshortja e Lumi B vjen me foto atraktive, shkëlqen në të bardha Bashkëshortja e Lumi B vjen me foto atraktive, shkëlqen në të bardha
Reperi i famshëm Lumi B, krahas karrierës së gjatë dhe mjaft të suksesshme, ka edhe një familje të mrekullueshme. I martuar me Mirandën, çifti... Bashkëshortja e Lumi B vjen me foto atraktive, shkëlqen në të bardha

Reperi i famshëm Lumi B, krahas karrierës së gjatë dhe mjaft të suksesshme, ka edhe një familje të mrekullueshme.

I martuar me Mirandën, çifti janë prindër të një djali, ndërsa bashkëshortja e tij simpatike shpesh herë bëhet pjesë e mediave rozë kjo për faktin se ajo është një femër mjaft e bukur, shkruan Indeksonline.

Miranda është aktive në rrjetet sociale ku edhe sjell imazh të ndryshme e që linjat e saj seksi dhe fiziku i kompletuar marrin gjithë vëmendjen.

Këtë herë biondina joshëse ka publikuar disa fotografi ku u paraqit e veshur në kostum të bardhë teksa u kujdes të zbulonte belin e hollë.

Padyshim ajo dukej tërheqëse dhe më në formë se asnjëherë më parë.