BBC: PSG ‘i gjiuhet’ Liverpoolit për top-lojtarin e tyre BBC: PSG ‘i gjiuhet’ Liverpoolit për top-lojtarin e tyre
Paris Saint-Germain po konsideron një lëvizje për sulmuesin e Liverpoolit Roberto Firmino, raporton BBC. Megjithatë, Reds nuk kanë interes në shitjen e brazilianit apo... BBC: PSG ‘i gjiuhet’ Liverpoolit për top-lojtarin e tyre

Paris Saint-Germain po konsideron një lëvizje për sulmuesin e Liverpoolit Roberto Firmino, raporton BBC.

Megjithatë, Reds nuk kanë interes në shitjen e brazilianit apo ndonjë nga lojtarët e tyre të mëdhenj këtë verë.

Pritet që të jetë një verë relativisht e qetë për shefin e Liverpoolit Jurgen Klopp, i cili do të fokusohet në mbajtjen e asaj që ai ka dhe do të bëjë vetëm një ose dy blerje të rëndësishme. /Sovrani.info/