Bebe Rexha çmend ndjekësit e saj me të pasmet gjigante (VIDEO) Bebe Rexha çmend ndjekësit e saj me të pasmet gjigante (VIDEO)
Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha njihet për të pasmet që i ka. Ajo e viziton shpeshherë palestrën dhe nga atje publikon fotografi dhe video të... Bebe Rexha çmend ndjekësit e saj me të pasmet gjigante (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha njihet për të pasmet që i ka.

Ajo e viziton shpeshherë palestrën dhe nga atje publikon fotografi dhe video të ndryshme.

LEXO EDHE:Reagon babai i Noizyt: E vërteta e arrestimit (Foto)

Së fundmi, në Instastory ajo ka publikuar disa video ku shihet se si i ushtron të pasmet.

Padyshim që pozicionet që ka ushtruar ajo, kanë ngacmuar vëmendjen e djemve duke i lënë shumë pak hapësirë imagjinatës!

15970261_2207835129441976_1779328211_n15969886_2207835139441975_1066887446_n 15979121_2207835146108641_2029855000_n