Bebe Rexha  u shpërblye me çmimin Kënga më e Dëgjuar Pop për vitin 2018-të, ndërsa në eventin e Broadcast Music INC zgjodhi të vishej...

Bebe Rexha  u shpërblye me çmimin Kënga më e Dëgjuar Pop për vitin 2018-të, ndërsa në eventin e Broadcast Music INC zgjodhi të vishej me shije.

Elegante dhe sensuale, me një setër elegante dhe pantallona ekstravagant, Bebe shkëlqeu te eventi, transmeton Sovrani.info.
Në foton e postuar në “Instagram” ajo bën këtë përshkrim:

“Veshja ime. Profesionale në pjesën e sipërme dhe si e përdalë në pjesën e poshtme, prapë dukem bukur. Sapo fitova çmimin për këngën më të dëgjuar për vitin 2018. Faleminderit.”, ka shkruar Rexha. /Sovrani.info/