Befasia e ditës nga Chelsea, ofron 95 milionë euro për këta dy futbollistë Befasia e ditës nga Chelsea, ofron 95 milionë euro për këta dy futbollistë
Chelsea është shumë pranë transferimit të N’Golo Kante dhe Kalidou Koulibaly Menaxheri i Chelseat, Antonio Conte dëshiron të transferoj në skuadër dyshen N’Golo Kante... Befasia e ditës nga Chelsea, ofron 95 milionë euro për këta dy futbollistë

Chelsea është shumë pranë transferimit të N’Golo Kante dhe Kalidou Koulibaly

Menaxheri i Chelseat, Antonio Conte dëshiron të transferoj në skuadër dyshen N’Golo Kante dhe Kalidou Koulibaly.

The Sun shkruan se, Chelsea ka bërë gati 35 milionë euro për mesfushorin e Leicester Cityt, Kante, duke mposhtur kështu konkurrencën e Unitedit dhe Real Madiridit.

Në anën tjetër për mbrojtësin e Napolit, Chelsea ka ofruar 60 milionë euro.