Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje
Me rastin e 33 vjetorit të lindjes, Fjolla Morina ka pranuar një befasi të këndshme nga vajzat.   Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen... Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje

Me rastin e 33 vjetorit të lindjes, Fjolla Morina ka pranuar një befasi të këndshme nga vajzat.
 
Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj të 33-të dhe me rastin e kësaj dite me rëndësi të veçantë për të ka pranuar urime të shumta, shkruan lajmi.net.

Nuk ka munguar edhe supriza nga dy vajzat e saj, kështu duke e bërë këngëtaren të ndihet mjaft mirë. Kështu të paktën është shprehur ajo me postimin e disa imazheve në Instagram aty ku shihet një tortë dhe numri 33 (vitet e Fjollës) po ashtu një buqetë me lule e çokollada.

“Surpriza më e bukur, engjujt e mi”, ka shkruar ajo pranë njërit postim./Lajmi.net/