Vogëlushja e Aurela Gaçes, Grace duket se pas “pikturave” në mur ka nisur të merret pak me mamanë e saj LEXO EDHE: Takohen babai...

Vogëlushja e Aurela Gaçes, Grace duket se pas “pikturave” në mur ka nisur të merret pak me mamanë e saj

LEXO EDHE: Takohen babai i Noizyt dhe i Albert Krasniqit (FOTO)

Këngëtarja ka publikuar një video ku Grace është duke i bëtë masazh. “Masazhatore te tille a keni pare ? Me beri cope cope me dashuri. ka lezet eeeee

Mbasi e beme rremuje shtepine , tani do kujdesemi pak per mamin,”-shkruan Gaçe krahas videos.