Betis – Milan, shënohet goli i dytë Betis – Milan, shënohet goli i dytë
Janë barazuar shifrat në 1-1 në ballafaqimin ndërmjet Real Betisit dhe Milanit me golin e spanjollit Suso në monutën e 62′, transmeton Sovrani.info. Goli: Betis – Milan, shënohet goli i dytë

Janë barazuar shifrat në 1-1 në ballafaqimin ndërmjet Real Betisit dhe Milanit me golin e spanjollit Suso në monutën e 62′, transmeton Sovrani.info.

Goli: