Big Mama çdo ditë e më e bukur e në formë (FOTO) Big Mama çdo ditë e më e bukur e në formë (FOTO)
Këngëtarja e moderatorja tejet karizmatike, Big Mama kohët e fundit po merr gjithë vëmendjen e mediave rozë dhe publikut, shkruan Sovrani.info Por, ajo më... Big Mama çdo ditë e më e bukur e në formë (FOTO)

Këngëtarja e moderatorja tejet karizmatike, Big Mama kohët e fundit po merr gjithë vëmendjen e mediave rozë dhe publikut, shkruan Sovrani.info

Por, ajo më pak po komentohet për muzikën a moderimin, pasi në qendër të vëmendjes mbetet ndryshimi i saj fizik, më saktësisht humbja e peshës.

Në një fotografi të publikuar në Instagram, Bigu shfaqet shumë e bukur dhe tejet në formë./Sovrani.info

big-mama