Big Mama i lë ‘gojë hapur’ fansat e saj me këtë foto Big Mama i lë ‘gojë hapur’ fansat e saj me këtë foto
Këngëtarja e njohur Big Mama edhe emrin e mori bazuar në format trupore që i ka pasur. Mirëpo, sot ajo ka forma trupore goxha... Big Mama i lë ‘gojë hapur’ fansat e saj me këtë foto

Këngëtarja e njohur Big Mama edhe emrin e mori bazuar në format trupore që i ka pasur.

Mirëpo, sot ajo ka forma trupore goxha të mira, transmeton Indeksonline.

Big Mama ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku duket mjaftë seksi në fustanin e kaltër për trupi.

Me këtë imazh ajo ka treguar se ka qenë në një dasmë dhe po duket mjaftë bukur.