Blerim Destani në film me yjet e mëdhenj holivudian Blerim Destani në film me yjet e mëdhenj holivudian
Aktorin tashmë të njohur shqiptar, Blerim Destanin, shumë shpejtë do ta shohim në një film hollivudian. Filmi i takon zhanrit krim-triller, ‘ The Poison... Blerim Destani në film me yjet e mëdhenj holivudian

Aktorin tashmë të njohur shqiptar, Blerim Destanin, shumë shpejtë do ta shohim në një film hollivudian.

Filmi i takon zhanrit krim-triller, ‘ The Poison Rose’  mban titullin dhe në të do të luajnë John Travolta, Brendan Fraser dhe Morgan Freeman.

Ky film është i realizuar me regji të Francesco Cinquemani, George Gallo e Lucia Giliberto i cili është i bazuar në romanin Salvatores, me të njëjtin titull.

E sigurisht nuk kanë munguar urimet e shoqërisë së Blerimit, nga Noizy e Xhevdet Jashari./Insajderi.com